Agecja Inwestycyjno - Handlowa B&B

Aktualności

Certyfikat GMP+

W związku z nieustannym rozwojem firmy, Agencja Inwestycyjno Handlowa B&B z dumą informuje klientów, że uzyskaliśmy certyfikat GMP + (B1).

 

 

Dobra Praktyka Produkcyjna (ang. Good Manufacturing Practice, GMP) jest to system oparty na procedurach produkcyjnych, kontrolnych, jak i zapewnienia jakości, który gwarantuje, że wytworzone produkty spełniają określone wymagania jakościowe. Ma na celu zapewnienie powtarzalności i jednorodności wyrobów poprzez ścisły nadzór nad całym procesem produkcji – od zaopatrzenia w surowce, poprzez magazynowanie, produkcję, pakowanie, znakowanie, aż do składowania i dystrybucji wyrobów gotowych. Pozwala więc na eliminowanie wszelkich sytuacji grożących zanieczyszczeniem wyrobu.

 

 


Wdrażanie GMP + to inwestycja w dobrą jakość produktu.

 

 

 

Nowy produkt w ofercie naszej firmy – NUFOSALM – L

Agencja Inwestycyjno–Handlowa B&B jako pierwsza stara się wspierać Producentów w ochronie stad przed salmonellą, zgodnie z krajowym programem zwalczania niektórych serotypów Salmonella.

 

Nowoczesny, bardzo skuteczny preparat, nie pozostawiający osadu w linii pojenia, stosowany do wszystkich gatunków zwierząt, idealnie wpisujący się w program zabezpieczający stado, do stosowania profilaktycznego lub wspomagającego leczenie, tani i wydajny, bez okresu karencji. 

 

W naszej nowej ofercie posiadamy nowoczesny preparat NUFOSLAM-L przeciwko Salmonella i Enterobacteriaceae.

 

Więcej informacji na stronie  www.stop-salmonella.pl lub pod numerem +48 (52) 3455842.

 

Zadzwońchętnie doradzimy.

 


 

 

Nowy produkt w ofercie naszej firmy- NUFOCARE-L

Agencja Inwestycyjno–Handlowa B&B przedstawia nowy produkt w swojej ofercie.

 

Nufocare-L  - Innowacyjny, bardzo skuteczny preparat,  stosowany dla  wszystkich gatunków zwierząt, naturalnie odtruwający,  stymulujący wzrost  oraz zwiększający efektywność hodowli. 

W skład preparatu wchodzą Betainy (w tym kokcydiostatyki), które chronią wątrobę zwierząt oraz stymulują organiczną detoksykację.  

 

Nufocare-L to wydajny środek, który odpowiada na potrzeby hodowców  -   zwiększa przyrosty, poprawia jakość mięsa oraz redukuje upadki.

 

Więcej informacji   pod numerem  +48 (52) 3455842.

 

Zadzwoń - chętnie doradzimy.

 


ISO 9001:2008

W III kwartale 2011 roku przystąpiliśmy do wdrażania w naszej firmie procedur i systemu zarządzania jakością ISO 9001. Bardzo miło nam Państwa niniejszym poinformować, iż w wyniku pozytywnie przebytego audytu, przeprowadzonego przez TÜV NORD Polska Sp. z o.o., Agencja Inwestycyjno-Handlowa B&B uzyskała wyżej wymieniony certyfikat (PN - EN ISO 9001 : 2009), co, jesteśmy przekonani, bezpośrednio przełoży się na wzrost jakości oferowanych przez nas usług.

 

Rzetelna Firma

Kładąc duży nacisk w naszej działalności na zasady etyczne związane z rzetelnością, transparentnością finansową oraz odpowiedzialnością w prowadzeniu biznesu, przystąpiliśmy do programu Rzetelna Firma. Certyfikat Rzetelności, który otrzymaliśmy, jednoznacznie potwierdza profesjonalizm naszej marki w obsłudze klienta oraz terminowość dokonywanych przez nas płatności. Dzięki wprowadzeniu powyższego rozwiązania nasi kontrahenci mogą na bieżąco dokonywać sprawdzenia naszej wiarygodności płatniczej.

 

[1]
Agencja-Inwestycyjno Handlowa B&B dr inż. Zbigniew Borowski 85-825 Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 65
tel.:+48 52 34-55-841, fax:+48 52 34-55-842, NIP 953-160-32-79, REGON 092913909
e-mail: info@bbtl.pl, www.bbtl.pl
www.bbtl.pl - dodatki paszowe , drożdże paszowe suszone, drożdże piwne, drożdże piwowarskie, dodatki do pasz - import, export, sprzedaż hurtowa, nowy preparat, zwalczanie salmonelli, Nufosalm - L, stop - salmonelli