Agecja Inwestycyjno - Handlowa B&B

Partnerzy

Cargill

Cargill 

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i usług rolnych, spożywczych, finansowych oraz przemysłowych. Założony w 1865 r., pozostaje firmą prywatną i dziś zatrudnia 142 tys osób w 66 krajach na całym świecie. Cargill jest jednym z naszych największych odbiorców ekologicznych drożdży paszowych.

 

http://www.cargill.com.pl/pl/index.jsp

WooGene

WooGene

WooGene  to uznana i dynamicznie funkcjonująca firma z Korei Południowej o globalnym zakresie działania, zajmująca się farmaceutykami weterynaryjnymi oraz specjalistycznymi probiotykami. Nasza współpraca z WooGene Co. Ltd. trwa od 2013 roku, co umożliwiło nam poszerzyć oferowane przez nas usługi, głównie o innowacyjne preparaty probiotyczne.  

 

 

 

Natural Ingredients

 Natural Ingredients

Natural Ingredients z siedzibą we Francji jest częścią holdingu SAS HLD. Obecnie jest jednym z największych odbiorców drożdzy ekologicznych oferowanych przez B&B.

Dolfos

    

DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istnieje na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując swoim klientom jakościowe produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów. 

 

http://www.dolfos.com.pl/

Agrifood

 

AGRIFOOD jest polską firmą założoną w 1998 r. Oferta firmy składa się m.in. z dodatków funkcjonalnych, konserwantów oraz regulatorów kwasowości. Jest jednym z pionierów na rynku produkcji dodatków zakwaszających stosowanych przez polskich hodowców trzody chlewnej i drobiu.

 

http://www.agrifood.com.pl/

De Heus

 Deheus

Marka rynkowa De Heus powstała z połączenia dwóch firm - Koudijs Pasze Sp. z o.o. oraz Hima Sp. z o.o. mających długie tradycje w sektorze pasz dla zwierząt. Obecnie jest wiodącym producentem pasz, koncentratów paszowych, premiksów oraz preparatów mlekozastępczych w Polsce. Produkty firmy Koudijs (obecnie DE Heus) pojawiły się w Polsce w 1990 roku.

 

http://www.deheus.pl/

Neorol Sp. z o.o.

 Neorol Sp. z o.o.   

Neorol sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm na rynku paszowym w Polsce. Firma NEOROL powstała w roku 1995. Specjalizuje się w produkcji produktów żywienia trzody chlewnej, bydła, królików oraz drobiu w chowie przydomowym.

 

http://www.neorol.pl/

Blattin Polska Sp. z o.o.

 Blattin

  

Blattin jest jedną z największych firm w Polsce oferujących środki żywienia zwierząt. Firma produkuje m.in. mieszanki mineralno-witaminowe, pasze oraz koncentraty dla zwierząt hodowlanych. Na rynku polskim funkcjonuje od 1996r.

 

http://www.blattin.pl/

[1]
Agencja Inwestycyjno-Handlowa "B&B" Sp. z o. o. Sp. K. 85-825 Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 65
tel.:+48 52 34-55-841, fax:+48 52 34-55-842, NIP: 953-275-46-26, REGON: 381327450
e-mail: info@bbtl.pl, www.bbtl.pl
www.bbtl.pl - dodatki paszowe , drożdże paszowe suszone, drożdże piwne, drożdże piwowarskie, dodatki do pasz - import, export, sprzedaż hurtowa, nowy preparat, zwalczanie salmonelli, Nufosalm - L, stop - salmonelli

Projekt i realizacja: Talem Technologies